Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2018 р

Це потрібно знати всім!

Витяг з протоколу №5 про переведення учнів docx

Витяг з протоколу № 5

спільного засідання педагогічної ради  та ради  загальноосвітньої школи смт.Оратів

від 26травня 2016 року

Голова засідання: Гнідунець Л.І.

Секретар: Комаринська М.Б.

Присутні: 35 членів педагогічної ради та 15 членів ради школи (список додається)

Порядок денний:

  1. Про переведенняучнів 1-3, 5-8, 10 класів у наступнікласи.
  2. Про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

 

1. СЛУХАЛИ:

          Гнідунець Л.І., директора школи, яка повідомила, що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 762 від 14 липня 2015 року «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу»та на підставі річного оцінювання учні 1-3, 5-8, 10 класів переводяться до наступних класів

ВИСТУПИЛИ:

Дячук Г.В., класний керівник 1-А класу, Пшенична А.В, класний керівник 1-Б класу,   Крет О.В., класний керівник 2-А класу,   Жаглюк В.А., класний керівник 2-Б класу,  Рисинець Т.П., класний керівник 3-А класу,  Копиця Т.І., класний керівник 3-Б класу,  Мущинська Н.А., класний керівник 5-А класу,  Паляниця Л.Л., класний керівник 5-Б класу,  Нагорна Т.В., класний керівник 6-А класу,  Заїка В.І., класний керівник 6-Б класу,  Булаївська І.Г., класний керівник 7-А класу,   Барановська Н.І., класний керівник 7-Б класу,   Комаринська М.Б., класний керівник 8-А класу,  Печенюк Т.В., класний керівник 8-Б класу,  Малярчук М.М., класний керівник 10-А класу,  Жаглюк О.А. класний керівник 10-Б класу, які підвели підсумки навчально-виховної роботи, результати навчальних досягнень учнів ввірених їм класів і внесли пропозиції про переведення учнів до наступних класів

ВИРІШИЛИ:

На підставі «Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», результатів навчальних досягнень учнів протягом 2015-2016 навчального року перевести учнів 1-3, 5-8, 10 класів до наступних класів:

З 1-А класу до 2-А класу

1.    Бабія Олега Олексійовича                         

2.    Бондаренко Анастасію Олександрівну

3.    Будніченко Вікторію Вікторівну

4.    Вітюк Владиславу  Ігорівну

5.    Войтенко Вікторію Андріївну

6.    Горобця Олексія Олександровича

7.    Дробаху Домініку Анатоліївну

8.    Житар Руслану Сергіївну

9.    Житника Івана  Миколайовича

10.Кириленка Богдана Олеговича

11.Колосенка Артема Назаровича

12.Кондаурову Софію Олегівну

13.Копач Наталію Олексіївну

14.Максимову Марину Олегівну

15.Марчука Олександра Олександровича    

16.Нагорну Дар’ю Ярославівну

17.Нагорну Христину Валеріївну

18.Олофінську Марію Михайлівну                                               

19.Свідерську Вікторію Богданівну                                             

20.Спиридонова Миколу Володимировича

21.Табачук Вікторію Романівну

22.Уніята Дениса Олександровича

 

З 1-Б класу до 2-Б класу

1.    Андранович  Олександру Євгеніївну             

2.    Андрієнка Євгенія Михайловича

3.    Антонюк Анну Ярославівну

4.    Бабій Вікторію Анатоліївну

5.    Бондар Іванну Володимирівну

6.    Брацюху Іллю Костянтиновича

7.    Виходзь Дар’ю Василівну

8.    Габаля Максима Олександровича

9.    Гусак Софію Романівну

10.Ємця Дмитра Ігоровича

11.Кагляк Марину Олександрівну

12.Кошевнюк Анну Олександрівну

13.Крепишева Олександра Петровича

14.Матящука Вадима Віталійовича

15.Мудрицьку Дашу Олександрівну

16.Паламарчук Тетяну Вадимівну

17.Поліщука Романа Сергійовича

18.Проскурівську Олександру Русланівну

19.Саламандру Поліну Олександрівну

20.Турченюк Дарину Олександрівну

21.Філіпчука Ярослава Віталійовича

22.Чаюна Артема Олександровича

23.Шевчука Данила Богдановича

24.Шпорталюк Евеліну Вікторівну

25.Чорноуцьку Богдану Миколаївну

 

З 2-А класу до 3-А класу

  1. Атаманську Вікторію Василівну
  2. Біленьку Кароліну Олександрівну
  3. Вдовиченко Марію Валеріївну
  4. Волощука Павла Володимировича
  5. Войчук Анастасію Сергіївну
  6. Галянт Олександру Миколаївну
  7. Данилюк Марію Олегівну
  8. Дацюк Анну Олександрівну
  9. Іщенка Олександра Анатолійовича
  10. Кавуна Михайла Сергійовича
  11. Колосенко Анну Романівну
  12. Кузьменка Олександра Олеговича
  13. Лабунець Вероніку Анатоліївну 
  14. Мрищука Даниїла Олександровича
  15. Оверчук Діану Вікторівну   
  16. Палюру Тетяну Олегівну
  17. Соломкіну Крістіну Олександрівну
  18. Фіщук Софію Володимирівну
  19. Хитру Дарію Вадимівну
  20. Чернюка Олександра Олександровича

 

З 2-Б до 3-Б класу

  1. Бордзехівську Софію Сергіївну
  2. Виходзя Іллю Володимировича
  3. Виходзь Дарину Анатоліївну
  4. Гаврищук Дарину Михайлівну
  5. Герасимчука Павла Сергійовича
  6. Демченко Марину Юріївну
  7. Дяченко Уляну Василівну
  8. Івашко Надію Сергіївну
  9. Іващенко Ольгу Петрівну
  10. Коломійця Івана Володимировича
  11. Крицького Володимира Васильовича
  12. Літвіна Олександра Сергійовича
  13. Ліхоткіна Андрія Павловича
  14. Лободу Михайла Олеговича
  15. Марченко Еліну Олександрівну
  16. Нечипорук Ангеліну Сергіївну
  17. Олофінську Людмилу Русланівну
  18. Паламарчук Євгенію Ігорівну
  19. Ревуцького Богдана Миколайовича
  20. Приймак Марію Павлівну
  21. Тарасовського Артура Валентиновича
  22. Щиру Надію Андріївну

 

З 3-А до 4-А класу

  1. Атаманську Вікторію Василівну
  2. Дідик Олександру Сергійовну
  3. Дячука Владислава Олександровича
  4. Жаглюк  Ксенію Валеріївну
  5. Житника Сергія Олександровича
  6. Івашко Юлію Сергіївну
  7. Кагляк Анастасію Олександрівну
  8. Кисель Діану Олександрівну
  9. Коломієць Марію Вікторівну
  10. Нагорну Дарію Валеріївну
  11. Нагорного Валентина Руслановича
  12. Нетечинського Іллю Володимировича
  13. Нікітчука В`ячеслава Сергійовича 
  14. Осташевського Дмитра Сергійовича
  15. Панасюка Станіслава Олександровича
  16. Пендальчука Олександра Олеговича                                                  
  17. Пушкар Божену Олександрівну
  18. Святецьку Юлію Олексіївну
  19. Сливчака Олега Руслановича
  20. Сунковську Марію Русланівну
  21. Табачука Олега Романовича
  22. Ходачинського Нікіту Віталійовича
  23. Черненко Валентину Василівну
  24. Шевчук Ірину Володимирівну
  25. Шкледу Богдана Борисовича
  26. Щербу Ольгу Григорівну

 

З 3-Б до 4-Б класу

  1. Антонюка Владислава Олеговича
  2. Грабовську Анну Володимирівну
  3. Карпенко Валерію Дмитрівну
  4. Квасневського Дениса Олеговича
  5. Колосенко Марію Павлівну
  6. Корунову Катерину Сергіївну
  7. Криволапову Анну Василівну
  8. Лошака Романа Сергійовича
  9. Марченко Вікторію Олександрівну
  10. Мацевича Олександра Віталійовича
  11. Недомовну Анастасію Вікторівну
  12. Онищенка Дениса Івановича
  13. Осіпчук Ірину Леонідівну
  14. Павука Дмитра Павловича
  15. Паламарчука Андрія Васильовича
  16. Схаб Софію Олександрівну
  17. Татарчук Діану Сергіївну
  18. Тимошенко Анастасію Олексіївну
  19. Тіторука Віталія Васильовича
  20. Фенеко Богдану Олександрівну
  21. Хомишака Назарія Юрійовича
  22. Черешнюка Домініка Станіславовича
  23. Шевчука Романа Васильовича

 

З 5-А класу до 6-А класу

  1. Антонця Павла Ігоровича
  2. Біленького Максима Олександровича
  3. Бордзехівського Валерія Сергійовича
  4. Дробаху Вікторію Андріївну
  5. Дробаху Карину Анатоліївну
  6. Дробаху Маргариту Анатоліївну  
  7. Загамулу Валерію Юріївну
  8. Кухар Яну Романівну
  9. Матящука Дмитра Віталійовича
  10. Махлая Олександра Васильовича                                                    
  11. Миргородського Олександра Олександровича
  12. Ратушного Ярослава Григоровича
  13. Святецьку  Аліну Русланівну
  14. Сющука Олександра Анатолійовича
  15. Сющука Руслана Анатолійовича
  16. Фищука Богдана Володимировича
  17. Ходак Вікторію Романівну
  18. Шельман Лілію Віталіївну
  19. Шпак Машу Сергіївну
  20. Яровенко Олену Володимирівну

 

З 5-Б класу до 6-Б класу

  1. Баламутка Владислава Олеговича
  2. Бець Валентину Василівну
  3. Бондаренко Катерину Олександрівну
  4. Бондарчук Вікторію Анатоліївну
  5. Висоцького Євгенія Олександровича
  6. Галянта Євгенія Михайловича
  7. Доценко Валерію Сергіївну
  8. Качеліна Даниїла Олександровича
  9. Кириленка Андрія Олеговича
  10. Коваленка Романа Михайловича
  11. Мандибуру Віталіну Сергіївну
  12. Мовчан Ірину Олександрівну
  13. Патика Назара Сергійовича
  14. Рудківського Артема Миколайовича
  15. Солов`я Павла Вікторовича
  16. Ходик Єлизавету Русланівну
  17. Шаргородську Єлизавету Олександрівну
  18. Шевчука Артема Сергійовича
  19. Щербу Дмитра Васильовича

 

З 6-А класу до 7-А классу

  1. Андрієнко Яну Василівну
  2. Гегу Богдана Вікторовича
  3. Гнатюк Ірину Сергіївну
  4. Гончарука Олексія Юрійовича
  5. Дяченка Андрія Васильовича
  6. Камінського Івана Станіславовича
  7. Корінного Олександра Олеговича
  8. Лиманчука Андрія Олександровича
  9. Мельничука Максима Володимировича                                                
  10. Миронюка Миколу Миколайовича
  11. Наумчук Діану Олександрівну
  12. Оверчук Паулу Володимирівну
  13. Олофінського Дениса Андрійовича
  14. Пашківського Богдана Олексійовича                                                     
  15. Плахотнюка Владислава Віталійовича
  16. Пухнач Луїзу Олександрівну
  17. Пісклову Оксану Ігорівну
  18. Рудика Олега Віталійовича
  19. Ревуцького Олега Миколайовича
  20. Стельмащук Ганну Миколаївну
  21. Середову Ірину Юріївну
  22. Тимчук Олександру Вячеславівну
  23. Фененка Владислава Олександровича
  24. Ящук Валерію Володимирівну

 

З 6-Б класу до 7-Б класу

  1. Безклейного Богдана Юрійовича
  2. Брацюху Назара Костянтиновича
  3. Глушенка Антона Олеговича
  4. Дацюк Тетяну Олександрівну
  5. Доценко Лілію Богданівну
  6. Здрилюк Валентину Валеріївну
  7. Ковальчук Анну Олександрівну
  8. Куцака Костянтина Володимировича
  9. Максимова Максима Олеговича
  10. Ногорну Анну Тарасівну
  11. Орлика Сергія Сергійовича
  12. Назарук Ірину Олексіївну
  13. Палисюка Едуарда Миколайовича
  14. Полішученко Марію Василівну
  15. Рябокінь Софію Миколаївну
  16. Сороку Дарину Юріївну
  17. Нагорного Микиту Юрійовича
  18. Тимчук Іванну Олександрівну
  19. Ходака Артема Вікторовича
  20. Хриптієвського Максима Сергійовича
  21. Цвігуна Дениса Васильовича
  22. Щербанюк Альону Станіславівну

 

З 7-А класу до 8-А класу

  1. Василевич Вікторію Віталіївну
  2. Вдовиченко Марію Вадимівну
  3. Волошенюка Василя Сергійовича
  4. Галинюк Лілію Василівну
  5. Голиченко Анастасію Олександрівну                                               
  6. Горбатюк Валерію Володимирівну
  7. Золоташко  Ірину Сергіївну
  8. Капшій Марію Любомирівну
  9. Кріпак Альону Іванівну
  10. Левченко Анну Михайлівну
  11. Лободу Назара Максимовича                                                     
  12. Миронюка Дмитра Анатолійовича
  13. Нагорного Максима Юрійовича
  14. Палисюка Олександра Миколайовича
  15. Папшева Сергія Андрійовича
  16. Патик Руслану Станіславівну
  17. Сапігу Олександра Віталійовича
  18. Столбу Андрія Андрійовича
  19. Тарасюк Анастасію Романівну
  20. Шевчук Юлію Володимирівну
  21. Шпорталюк Олену Вікторівну

 

З 7-Б класу до 8-Б класу

  1. Андрущак Адріану Костянтинівну
  2. Баштанну Світлану Іванівну
  3. Богачука Володимира Анатолійовича
  4. Бондаренко Вероніку Олексіївну
  5. Виходзя Олега Володимировича
  6. Вільцанюк Діану Олексіївну
  7. Галонюка Ярослава Сергійовича
  8. Гальчинську Аліну Іванівну
  9. Грумінську Тетяну Сергіївну
  10. Карук Марину Вікторівну
  11. Кириленко Богдану Анатоліївну
  12. Кука Романа Руслановича
  13. Купчака Дмитра Михайловича
  14. Лисак Яну Юріївну
  15. Мудрицьку Ярославу Олександрівну
  16. Нагорну Інну Костянтинівну
  17. Олофінську Інну Михайлівну
  18. Паламарчука Артема Володимировича
  19. Паламарчук Діану Вадимівну
  20. Панчук Ольгу Станіславівну
  21. Пасеку Людмилу Василівну
  22. Проскурівську Катерину Віталіївну
  23. Сетір Дарію Олегівну
  24. Яровенка Максима Володимировича

 

 

З 8-А класу до 9-А класу

  1. Галушко Наталію Геннадіївну
  2. Гейчика Олександра Юрійовича                                                  
  3. Глушенка Матвія Володимировича
  4. Катрича В`ячеслава Ігоровича
  5. Клапшу Олександра Валерійовича
  6. Ковбасюк Ольгу Анатоліївну
  7. Каліщук Христину Вячеславівну
  8. Корнійчук Уляну Миколаївну
  9. Ліхоткіна Владислава Юрійовича                                              
  10. Миронюка Сергія Михайловича
  11. Мудрицьку Вікторію Ігорівну
  12. Нагорного Ярослава Валерійовича
  13. Палюру Владислава Олеговича
  14. Полішученка Владислава Анатолійовича
  15. Прилуцького Василя Івановича
  16. Рожкову Любов Миколаївну
  17. Середову Людмилу Юріївну
  18. Стаднік Анастасію Миколаївну
  19. Яворського Вадима Михайловича
  20. Яворського Дмитра Михайловича

 

З 8-Б класу до 9-Б класу

  1. Андрущак Оксану Петрівну
  2. Бахіну Дарію Ігорівну
  3. Береговенко Яну Володимирівну
  4. Бикова В`ячеслава Володимировича
  5. Бондар Марію Анатоліївну
  6. Виходзь Анастасію Анатоліївну
  7. Вільчинського Владислава Володимировича
  8. Головченка Максима Віталійовича
  9. Демчука Віталія Олексійовича
  10. Жук Юлію Сергіївну
  11. Колосенко Віталіну Олександрівну
  12. Кудренка Владислава Валерійовича
  13. Лелеку Віталія Васильовича
  14. Літвіна Андрія Сергійовича
  15. Миронюк Вікторію Миколаївну
  16. Миронюк Інну Миколаївну
  17. Плахотнюк Марію Василівну
  18. Тодь Вікторію Володимирівну
  19. Шевчук Оксану Русланівну
  20. Шевчука Олександра Олеговича
  21. Юзву Євгенія Вікторовича

      З 10-А класу до 11-А класу

  1. Вишталюк Таїсію Сергіївну
  2. Вовк Юлію Василівну
  3. Грабову Ірину Григорівну                                                   
  4. Джаніняна Артака Павловича
  5. Заквацького Андрія Петровича
  6. Іщенко Тамару Анатоліївну
  7. Картову Богдану Сергіївну
  8. Кокотюк Тетяну Леонідівну
  9. Комаринського Дмитра Михайловича
  10. Король Анастасію Олександрівну
  11. Кулька Владислава Миколайовича                                                 
  12. Луцишину Анастасію Ігорівну
  13. Пинькевич Наталію Олександрівну
  14. Слюсар Ярославу Костянтинівну
  15. Солдатову Марію Володимирівну
  16. Триконенка Сергія Володимировича
  17. Яремчука Василя Володимировича

 

З 10-Б класу до 11-Б класу

  1. Березовську Дарію Олексіївну
  2. Бражну Надію Анатоліївну
  3. Бурлаку Аделіну Сергіївну
  4. Галушку Сергія Олеговича
  5. Герасика Олександра Сергійовича
  6. Данько Анастасію Олексіївну
  7. Дерунця Владислава Васильовича
  8. Дідуха Петра Ігоровича
  9. Дяченко Анну Сергіївну
  10. Дяченка Івана Сергійовича
  11. Кошевнюка Валентина Олександровича
  12. Мацевич Оксану Віталіївну
  13. Мельник Владу Валеріївну
  14. Новіцьку Анастасію Василівну
  15. Онищук Ірину Юріївну
  16. Паступайло Сніжану Василівну
  17. Раставецького Руслана Васильовича
  18. Сопуна Сергія Олександровича
  19. Схаба Богдана Олександровича
  20. Світовенка Руслана Вікторовича
  21. Цукрук Людмилу Олександрівну
  22. Чайковську Ніну Володимирівну
  23. Чорного Олександра Станіславовича
  24. Шабатуру Лілію Володимирівну

 

2.СЛУХАЛИ:

 Коломієць Л.А.,  заступника директора  школи з навчально-виховної роботи в початковій школі,  яка повідомила,  що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 762 від 14 липня 2015 року «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та на підставі річного оцінювання учні  4-х  класів переводяться до основної школи

 

ВИСТУПИЛИ:

Панасюк Л.О., класний керівник 4-А класу,  Гнатюк Л.І., класний керівник 4-Б класу, які підвели підсумки навчально-виховної роботи, результати навчальних досягнень учнів ввірених їм класів і внесли пропозиції про переведення учнів до наступних класів.

ВИРІШИЛИ:

На підставі «Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», результатів навчальних досягнень учнів протягом 2015-2016 навчального року перевести учнів 4-х класів до основної школи:

З 4-А класу до 5-А класу

1.    Антонюка Олега Ярославовича

2.    Артамонову Сніжану Сергіївну

3.    Атаманського Олександра Олександровича

4.    Бабія Олександра Анатолійовича

5.    Балінську Вікторію Любомирівну

6.    Вітюка Ігоря Ігоровича

7.    Вовк Юлію Миколаївну

8.    Галонюк Тетяну Сергіївну

9.    Герасимчука Максима Сергійовича

10.Гончарук Юлію Юріївну

11.Гулеватк Тіну Артемівну

12.Засоріну Лілію Миколаївну

13.Здрилюк Іванну Юріївну

14.Здрилюк Олександру Валеріївну

15.Кириленка Вячеслава Анатолійовича

16.Кириленко Дарію Сергіївну

17.Кириленко Ольгу Віталіївну

18.Кисель Руслану Олександрівну                                  

19.Ковальчука Івана Юрійовича

20.Ковбасюка Володимира Анатолійовича

21.Коломієць Анну Володимирівну

22.Літвін Іванну Сергіївну

23.Мартиновського Даниїла Максимовича

24.Наумчука Віктора Олександровича

25.Новодворську Владиславу Олександрівну

26.Омелянчук Анастасію Іванівну

27.Стельмащука Артема Миколайовича

28.Тхора Артема Юрійовича

29.Чернюка Миколу Васильовича

 

З 4-Б класу до 5-Б класу

1.    Бордзехівського Дмитра Сергійовича

2.    Брацюху Лілію Костянтинівну

3.    Бурлаку Артема Олеговича

4.    Бурлаку Василя Станіславовича

5.    Василевича Богдана Віталійовича

6.    Виходзя Романа Юрійовича

7.    Вовкотруб Софію Сергіївну

8.    Войтка Артема Анатолійовича

9.    Данільченко Анастасію Олексіївну

10.Довбиша Богдана Юрійовича

11.Дорош Вікторію Віталіївну

12.Іващенка Івана Олексійовича

13.Катрагу Сергія Павловича

14.Куцака Артура Анатолійовича

15.Куцак Галину Володимирівну

16.Кучерука Артема Руслановича

17.Кучука Олексія Сергійовича

18.Ларіонову Оксану Дарюсівну

19.Ліхоткіну Вероніку Іллівну

20.Миргородську Анну Олександрівну

21.Міщенко Тетяну Валеріївну

22.Новодворського Яна Олександровича

23.Нижник Олександру Іванівну

24.Нижника Сергія Олександровича

25.Паюка Олега Леонідовича

26.Поліщука Олександра Сергійовича

27.Салія Артура Віталійовича

28.Стадніка Максима Миколайовича

29.Федорука Олександра Миколайовича

 

Голова педагогічної ради                                          Л.І. Гнідунець

Секретарпедагогічної ради                                       М.Б. Комаринська

Логін: *

Пароль: *