Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
19 Листопада 2018 р

Облік видачі золотих і срібних медалей

                                                                                           

 

 

 

  Наші випускники Гордість школи

1.  Нагороджені Срібною медаллю "За досягнення у навчанні"

1955-1956

Колишкіна Лариса Дмитрівна

1957-1958

Іващенко Ліза Данилівна

1962-1963

Пахолко Наталка Тимофіївна

1965-1966

Шевчук Ніна Павлівна

Лопатинська Надія Володимирівна

Малина Адам Юхимович

1966-1967

Гнатовський Анатолій Миколайович

Довбня Петро Іванович

Голубець Василь Петрович

Ліхоткін Олександр Ілліч

1985 - 1986

Вишталюк Інна Іванівна 

Скрипнюк Валентина Михайлівна

1986-1987

Бондаренко Олександр Валентинович

Таченко Лариса Миколаївна

1987-1988

Бунько Олександр Степанович

Стещук Тетяна Степанівна

Боднар Олена Василівна

Палій Ігор Вікторович

Мороз Сергій Володимирович

1988-1989

Кириленко Інна Іванівна

Корецька Галина Миколаївна

1989-1990

Висока Наталія Василівна

Скрипнюк Надія Михайлівна

Козлова Оксана Василівна

1990-1991

Мирончук Тетяна Феофанівна

Савчук Людмила Станіславівна

Нагорний Руслан Петрович

Салій Ольга Іванівна

Паланський Василь Андрійович

1991-1992

Василенко Віра Володимирівна

Дерунець Жанна Володимирівна

Мацевич Наталія Володимирівна

Ящук Алла Миколаївна

1992-1993

Венгер Віта Володимирівна

1995-1996

Коробчук Олександр Григорович

Кучерук Тетяна Олександрівна

1996-1997

Луцишина Майя Федорівна

Гнатюк Наталія Олександрівна

Будзь Ганна Вікторівна

Омельянчук Тетяна Олексіївна

1997-1998

Карнаух Олександр Петрович

1998-1999

Яремчук Тетяна Борисівна

1999-2000

Пушкар Олександра Іванівна

Педорич Андрій Васильович

Токарчук Олександр Володимирович

Паламарчук Олена Олексіївна

Буряк Валерій Володимирович

Гуменюк Олександр Олександрович

Бірчак Віталій Григорович

Венгер Марина Анатоліївна

Назарук Олексій Михайлович

2000-2001

Василевич Наталія Сергіївна

Пінчук Олександр Петрович

2001-2002

Бердій  Василь Петрович

Лісовенко Володимир Олександрович

2002-2003

Глуха Галина Василівна

Прокопчук Богдан Володимирович

Тузюк Олександр Анатолійович

Заможна Наталія Сергіївна

2003-2004

Богуш Богдан Васильович

Колосенко Надія В’ячеславівна

Чугункіна Вікторія Михайлівна

Березовський Олександр Вікторович

2004-2005

Кукунін Георгій Володимирович

Чернега Алла Петрівна

Омелянчук Тетяна Василівна

2005-2006

Скоропад  Інна Василівна

Кучерук  Мар'яна Миколаївна

2006-2007

Скотська Наталія Володимирівна

Яремчук Оксана Борисівна

2007-2008

Голдун Світлана Петрівна

Холод Інна Федорівна

2008-2009

Ліванський Андрій Олексійович

Мартинюк Світлана Сергіївна

Мартинюк Оксана Сергіївна

Кириленко Олександр Михайлович

Олійник Тарас Геннадійович

Чернега Марія Петрівна

Виходзь Тетяна Ярославівна

Мартинова Оксана Валеріївна

2009-2010

Захарчишина Світлана Станіславівна

2010-2011

Лавренюк Оксана Миколаївна

Осіпчук Юлія Леонідівна

Мартинюк Ольга Михайлівна

Паламарчук Ірина Іванівна

2011-2012

Золоташко Леся Олегівна

Коломієць Євгенія Вікторівна

Цаплюк Яна Олександрівна

2012-2013

Шинкарук Яна Олександрівна

2013-2014

Гонтар Лілія Олександрівна

Лапін Адріана Олегівна

2014-2015

Барська Анастасія Ігорівна

2015-2016

Безмощук Оксана Владиславівна

2016-2017

Мельник Влада Валеріївна

2017-2018

Лісничук Надія Василівна

Хилюк Оксана Миколаївна

2. Нагороджені Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"

1956-1957

Гепко Галина Андріївна

Пахолко Всеволод Всеволодович

1957-1958

Шашенюк Люба Павлівна

1960-1961

Черненко Світлана Володимирівна

1965-1966

Соболевська Людмила Павлівна

Дячук Майя Василівна

1966-1967

Барташнік Мілена Юзефівна

1967-1968

Триконенко Ольга Несторівна

Соболевський Валерій Павлович

1975-1976

Койдо Тетяна Олександрівна

Пшенична Наталія Федорівна

Кириленко Ольга Іванівна

Соколовська Аделія Яківна

Грущинський Олександр Юрійович

1976-1977

Бульба Тетяна Олександрівна

Годованчук Ніна Михайлівна

Ліванська Надія Володимирівна

Духовна Наталія Петрівна

1977-1978

Панасюк Наталія Вікторівна

Соколовська Римма Яківна

1978-1979

Духовна Ірина Петрівна

Гончарук Наталія Филимонівна

Демчишина Зоя Федорівна

Бойко Алла Іванівна

1980-1981

Мороз Валентина Павлівна

Хамлак Тетяна Андріївна

1982-1983

Патик Ольга Андріївна

Іващенко Ольга Юліївна

Малюга Олег Петрович

Козловський Олег Олексійович

Атаманський Дмитро Володимирович

Корнійчук  В’ячеслав Дмитрович

1983-1984

Ткачук Вікторія Василівна

1984-1985

Новгородцева Таїсія Валеріївна

1985-1986

Годованчук Лариса Іванівна

Іващенко Валентина Юліївна

Пастушенко Інна Олександрівна 

1986-1987

Літвінова Алла Олександрівна

Конопко Аліна Вікторівна

1987-1988

Кириленко Валентина Володимирівна

Канонік Наталія Іванівна

1988-1989

Галушко Алла Володимирівна

Корнійчук Наталія Петрівна

Машталер Людмила Василівна

1989-1990

Антонець Тетяна Олександрівна

Булаївська Тетяна Василівна

Скрипкіна Маргарита Борисівна

1990-1991

Давиденко Леся Олексіївна

Дашевська Катерина Володимирівна

1991-1992

Гуцол Людмила Іванівна

Кулик Лілія Володимирівна

1992-1993

Глуха Альона Василівна

Василенко Віталій Володимирович

Возний Тарас Вікторович

1993-1994

Драгомерецький Костянтин Михайлович

Ахметшина Оксана Рафхатівна

Кочубій Світлана Петрівна

Гулько Жанна Василівна

1994-1995

Василевич Олександр Віталійович

Цимбалюк Вадим Миколайович

Опалюк Віталіна Анатолійовна

Козак Євген Євгенович

1995-1996

Савчук Тамара Миколаївна

Назарук Олена Михайлівна

Омелянчук Ольга Олексіївна

1996-1997

Лятамбор Тетяна Анатоліївна

Кузьменко Олександр Володимирович

Ковальчук Олена Петрівна

1997-1998

Гуменюк Надія Олександрівна

Василевич Сергій Вітальович

Бондар Вікторія Василівна

Крик люк Ольга Олександрівна

Шлейко Олександра Михайлівна

1998-1999

Деменкова Світлана Юріївна

Глуха Наталія Василівна

Цимбалюк Лілія Миколаївна

Ящук Мирослава Миколаївна

1999-2000

Кобялко Наталія Олександрівна

Бондаренко Галина Валентинівна

В'юник Олег Сергійович

Пізюк Тетяна Вікторівна

2000-2001

Булаївська Світлана Федорівна

Бацюра Алла Валеріївна

Дем’янчук Людмила Іванівна

Дорош Інна Анатоліївна

Пшеченко Марина Василівна

Комаринська Олександра Василівна

Прокопчук Святослав Володимирович

Яворський Віталій Петрович

2001-2002

Романюк Яна Олегівна

Бойко Людмила Іванівна

Біліченко Ірина Миколаївна

Гринько Валерій Анатолійович

Назарук Сергій Михайлович

Опалюк Андрій Анатолійович

Святецька Галина Володимирівна

Вербова Ольга Анатоліївна

Миколенко Олександр Анатолійович

2002-2003

Кукуруза Василь Васильович

Пиндик Альона Анатоліївна

Хоменко Руслана Вікторівна

2003-2004

Паланська Світлана Андріївна

Ошовська Марія Олександрівна

Фурман Юрій Юрійович

Педорич Ігор Васильович

Дяченко Максим Олегович

Калинчук Людмила Борисівна

Венгер Ірина Анатоліївна

Кривошеєва Олександра Юріївна

2004-2005

Ліхоткін Михайло Володимирович

Романець Руслана Василівна

Петлюк Віта Іванівна

Радянчук Інна Борисівна

Хоменко Олександр Вікторович

Дячук Віталій Олексійович

2005-2006

Журавель Марина Олексіївна

Голдун Сергій Петрович

Гнатюк Олександр Юрійович

Баньківська Тая Олександрівна

Дулевич Ірина Юріївна

Вівсяна Юлія Михайлівна

Демчук Юлія Олегівна

Житник Ольга Валеріївна

Кириленко Віта Сергіївна

Копач Тетяна Петрівна

Плахотнюк Зоряна Павлівна

Рибак Ольга Миколаївна

Сливка Сергій Анатолійович

2006-2007

Корнійчук Яна Анатоліївна

Зброцька Олена Володимирівна

Заїка Богдан Юрійович

Лісничук Тарас Васильович

Ліщинський Анатолій Володимирович

Александров Володимир Олексійович

Барановський Сергій Федорович

Бохонко Олександр Олександрович

В'юник Тетяна Сергіївна

Нагорний Валерій Володимирович

Чугункіна Людмила Михайлівна

Бердій Олеся Петрівна

2007-2008

Кармазін Тетяна Іванівна

Кріпак Євгеній Олександрович

Маслянко Галина Петрівна

Панасюк Марія Олександрівна

2008-2009

Антонець Катерина Андріївна

2009-2010

Пшенична Галина Володимирівна

Ходак Владислав Володимирович

2010-2011

Гнідунець Олена Сергіївна

Кметюк Анатолій Олександрович

Ништа Світлана Анатоліївна

Лопатинська Наталія Степанівна

2011-2012

Бурлака Владислав Олегович

Гнатюк Наталія Юріївна

Дячук Марина Михайлівна

Шинкарук Максим Олександрович

2012-2013

Барановська Валентина Федорівна

Береговенко Дмитро Володимирович

Заквацька Ольга Василівна

Клапша Наталія Валеріївна

2013-2014

Ништа Алла Анатоліївна

2015-2016

Іващенко Вікторія Олексіївна

Кириленко Тетяна Михайлівна

Пшенична Вікторія Володимирівна

Ящук Катерина Олександрівна

2016-2017

Герасик Олександр Сергійович

2017-2018

Житник Інна Олегівна

 

 

 

 

 

 

 

embp/p

Логін: *

Пароль: *