Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
16 Грудня 2018 р

Результати олімпіад


Список учнів - переможців ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н. р..doc

 

Список учнів - переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н. р.

 

п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П І Б вчителів,

які підготували учня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

  1.  

Ящук Катерина

11-Б

ІІ

Нагорна Тамара Вікторівна

  1.  

Мельник Влада

10-Б

ІІІ

Малярчук Марія Миколаївна

АНГЛІЙСЬКА МОВА

  1.  

Стаднік Анастасія

8-А

І

Комаринська Марина Борисівна

  1.  

Мельник Влада

10-Б

ІІ

Жаглюк Ольга Андріївна

ІСТОРІЯ

  1.  

Красян Олександр

11-Б

ІІІ

Паламарчук Ніна Григорівна

БІОЛОГІЯ

  1.  

Герасик Олександр

10-Б

ІІІ

Кочубій Валентина Іванівна

  1.  

Мельник Влада

10-Б

ІІ

Кочубій Валентина Іванівна

  1.  

Ящук Катерина

11-Б

ІІІ

Кочубій Валентина Іванівна

ГЕОГРАФІЯ

  1.  

Стаднік Анастасія

8-А

ІІІ

Гнідунець Сергій Михайлович

  1.  

Шваюк Віолетта

11-А

ІІІ

Гнідунець Сергій Михайлович

                                                          ФІЗИКА

11.

Пшенична Вікторія

11-Б

ІІІ

Паламарчук Олексій Якович

 

                                      ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

12

Білий Роман

11-Б

ІІІ

Москалюк Олександр Сергійович

 

                                         ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

13

Ящук Катерина

11-Б

  І

Булаївська Ісса Григорівна

14

Стаднік Анастасія

8-А

І

Булаївська Ісса Григорівна

15

Герасик Олександр

10-Б

  І

Герасик Вікторія Анатоліївна

16

Чугункіна Анастасія

9-Б

І

Булаївська Ісса Григорівна

17

Нагорний Ярослав

8-А

ІІ

Герасик Вікторія Анатоліївна

18

Кулько Владислав

10-А

ІІІ

Герасик Вікторія Анатоліївна

19

Кокотюк Тетяна

10-А

ІІІ

Булаївська Ісса Григорівна

                              РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

20

Мельник Влада

10-Б

ІІ

Барановська Наталія Іванівна

21

Іващенко Вікторія

11-А

ІІ

Барановська Наталія Іванівна

                                          ПРАВОЗНАВСТВО

22

Король Анастасія

10-А

ІІ

Печенюк Тетяна Василівна

                                            МАТЕМАТИКА

23

Пшенична Вікторія

11-Б

ІІ

Гарматовська Наталія Георгіївна

 

 

 

 

 

 

 

 

Список учнів - переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н. р.

 

з/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П І Б вчителів,

які підготували учня

                                      УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

1

Олофінська Інна

9-Б

ІІІ

Іванова Тамара Вікторівна

                                                      МАТЕМАТИКА

2

Заквацький Сергій

11-Б

ІІІ

Гарматовська Наталія Георгіївна

                                                             ІСТОРІЯ

3

Олофінська Інна

9-Б

ІІ

Гнідунець Лариса Іванівна

                                                         ГЕОГРАФІЯ

4

Хилюк Оксана

11-А

ІІІ

Гнідунець Сергій Михайлович

                                                            ФІЗИКА

5

Заквацький Сергій

11-Б

ІІІ

Паламарчук Олексій Якович

                                                      ІНФОРМАТИКА

6

Лобода Назар

9-А

ІІ

Москалюк Олександр Сергійович

                                           ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

7

Корінний Олександр

8-А

ІІІ

Москалюк Олександр Сергійович

                                                ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

8

Назарук Ірина

8-Б

  І

Булаївська Ісса Григорівна

9

Стаднік Анастасія

10

І

Булаївська Ісса Григорівна

10

Святецький Максим

11-Б

  ІІ

Герасик Вікторія Анатоліївна

                                                              ХІМІЯ

11

Назарук Ірина

8-Б

ІІ

Мартинюк Ніна Анатоліївна

12

Виходзь Олег

9-Б

ІІ

Герасик Вікторія Анатоліївна

13

Баштанна Світлана

9-Б

ІІІ

Булаївська Ісса Григорівна

                                                  РОСІЙСЬКА МОВА

14

Хилюк Оксана

11-А

ІІ

Барановська Наталія Іванівна

                                                  ПРАВОЗНАВСТВО

15

Хилюк Оксана

11-А

ІІІ

Печенюк Тетяна Василівна

                                                          БІОЛОГІЯ

16

Івашко Карина

11-Б

ІІІ

Возна Ася Ігорівна

                                                         ЕКОНОМІКА

17

Заквацький Сергій

11-Б

ІІІ

Гнідунець Сергій Михайлович

                                                   АНГЛІЙСЬКА МОВА

18

Олофінська Інна

9-Б

ІІ

Комаринська Марина Борисівна

19

Рябокінь Софія

8-Б

ІІІ

Комаринська Марина Борисівна

20

Головченко Максим

10

ІІ

Комаринська Марина Борисівна

21

Заквацький Сергій

11-Б

ІІ

Жаглюк Ольга Андріївна

        МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

22

Пушкар Божена

5-А

ІІ

Паляниця Леся Леонідівна

23

Миргородська Анна

6-А

ІІІ

Паляниця Леся Леонідівна

24

Черненко Микола

6-В

ІІІ

Березовська Надія Василівна

                   КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

25

Олофінська Людмила

4-Б

І

Жаг люк Валерій Анатолійович

26

Хилюк Оксана

11-А

І

Дем’янчук Галина Петрівна

27

Нагорна Дар’я

3-А

ІІ

Дячук Галина Володимирівна

28

Жук Юлія

10

ІІ

Малярчук Марія Миколаївна

 

Логін: *

Пароль: *