Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2018 р

Витяги із протоколів про перевід учнів

Витяг з протоколу про перевід учнів 2017-2018 н.р.

 

 

Витяг з протоколу № 4

спільного засідання педагогічної ради  та ради  загальноосвітньої школи смт.Оратів

від 25травня 2017 року

Голова засідання: Гнідунець Л.І.

Секретар: Паляниця Л.Л.

Присутні: 35 членів педагогічної ради та 15 членів ради школи (список додається)

Порядок денний:

Про переведення учнів 1-3, 5-8, 10 класів у наступні класи.
Про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

1. СЛУХАЛИ:

         Гнідунець Л.І., директора школи, яка повідомила, що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 762 від 14 липня 2015 року «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та на підставі річного оцінювання учні 1-3, 5-8, 10 класів переводяться до наступних класів

ВИСТУПИЛИ:

Гнатюк Л.І., класний керівник 1-А класу,  Панасюк Л.О., класний керівник 1-Б класу, Дячук Г.В., класний керівник 2-А класу, Пшенична А.В, класний керівник 2-Б класу,   Крет О.В., класний керівник 3-А класу,   Жаглюк В.А., класний керівник 3-Б класу,  Завиднюк Н.І., класний керівник 5-А класу,   Москалюк О.С., класний керівник 5-Б класу,   Колосенко Н.В., класний керівник 5-В класу,   Мущинська Н.А., класний керівник 6-А класу,  Паляниця Л.Л., класний керівник 6-Б класу,  Нагорна Т.В., класний керівник 7-А класу,  Паламарчук О.Я., класний керівник 7-Б класу,  Булаївська І.Г., класний керівник 8-А класу,   Барановська Н.І., класний керівник 8-Б класу,   Гнідунець С.М., класний керівник 10-А класу,  Гарматовська Н.Г., класний керівник 10-Б класу, Мостова Г.М., завідувач Синарської філії, Михайлишина Л.П., завідувач Юшківецької філії,  Глущенко Л.В., завідувач Сабарівської філії, Лизогуб Т.В.,  завідувач Дібровинецької філії, які підвели підсумки навчально-виховної роботи, результати навчальних досягнень учнів ввірених їм класів і внесли пропозиції про переведення учнів до наступних класів

ВИРІШИЛИ:

На підставі «Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», результатів навчальних досягнень учнів протягом 2016-2017 навчального року перевести учнів 1-3, 5-8, 10 класів до наступних класів:

З 1-А класу  до 2-А класу:

 Атаманську Анастасію Василівну                  
 Атаманську Софію Ярославівну          
 Бондаренка Ярослава Анатолійовича  
 Брацюху Надію Костянтинівну
Бут  Аліну Володимирівну           
 Висоцьку Анастасію Олександрівну    
 Гаврищук Софію Михайлівну              
 Дорош Єлизавету Романівну                         
 Дяченко Аліну Сергіївну
 Ковбасюк Світлану Олександрівну               
 Кисель Максима Олександровича                 
 Крицьку Ангеліну Василівну                
 Кулик  Оксану Русланівну                    
 Луцишина Максима Вікторовича         
 Машталер Дарину Олександрівну                 
 Омелянчук Тетяну Іванівну                  
 Пастушенка Дмитра Васильовича                 
 Процюк Інну Сергіївну                         
 Рожкова Олександра Сергійовича                 
 Сидорову Вероніку Олегівну                         
 Сунковського Дмитра Руслановича     
 Сунковську Вероніку Віталіївну
Тригуб Єву Богданівну                
 Фаштинську Юлію Романівну              
 Федорука Давіда Віталійовича             
 Щербатюка Максима Олександровича
 Яковишена Максима Богдановича       

 

З 1-Б класу до 2-Б класу

Бобраніцьку Євгенію Дмитрівну 

Боднюка Максима Сергійовича
Дацюк Дарину Сергіївну                       
 Дідика Валентина Сергійовича   
 Дубінецьку Олену Юріївну                  
 Дяченко Вікторію Віталіївну                
 Житник Анастасію Олександрівну                 
 Заквацьку Марію  Олександрівну                 
 Кириленко Марію Сергіївну                          
 Корчака Даніїла Романовича                         
 Кумсієву Анжеліку Гарріївну               
 Лавренюка Владислава Олеговича                
 Лисака Артема Юрійовича                   
 Лободу Романа Михайловича              
 Поліщука Антона Вікторовича            
 Полякова Івана Олексійовича               
 Савчук Олесю Дмитрівну
 Солодова Андрія Олександровича                
 Столарчика  Олександра Адама           
 Сющук Сніжану Анатоліївну                
 Філіпчук Тетяну Віталіївну                   
 Ходачинську Альону Віталіївну

 

З 2-А класу до 3-А класу

Бабія Олега Олексійовича                      
Бондаренко Анастасію Олександрівну
Будніченко Вікторію Вікторівну
Вітюк Владиславу  Ігорівну
Войтенко Вікторію Андріївну
Горобця Олексія Олександровича
Дробаху Домініку Анатоліївну
Житар Руслану Сергіївну
Житника Івана  Миколайовича
 Кириленка Богдана Олеговича
 Колосенка Артема Назаровича
 Кондаурову Софію Олегівну
 Копач Наталію Олексіївну
 Максимову Марину Олегівну
 Марчука Олександра Олександровича    
 Нагорну Дар’ю Ярославівну
 Нагорну Христину Валеріївну
 Олофінську Марію Михайлівну                                               
 Свідерську Вікторію Богданівну                                             
 Спиридонова Миколу Володимировича
 Табачук Вікторію Романівну
 Уніята Дениса Олександровича

 

З 2-Б класу до 3-Б класу

Андранович  Олександру Євгеніївну                  
Андрієнка Євгенія Михайловича
Антонюк Анну Ярославівну
Бабій Вікторію Анатоліївну
Бондар Іванну Володимирівну
Брацюху Іллю Костянтиновича
Виходзь Дар’ю Василівну
Габаля Максима Олександровича
Гусак Софію Романівну
 Ємця Дмитра Ігоровича
 Кагляк Марину Олександрівну
 Кошевнюк Анну Олександрівну
 Крепишева Олександра Петровича
 Ляшенка Дмитра Сергійовича
 Матящука Вадима Віталійовича
 Мудрицьку Дашу Олександрівну
 Паламарчук Тетяну Вадимівну
 Поліщука Романа Сергійовича
 Проскурівську Олександру Русланівну
 Саламандру Поліну Олександрівну
 Турченюк Дарину Олександрівну
 Філіпчука Ярослава Віталійовича
 Чаюна Артема Олександровича
 Шевчука Данила Богдановича
 Шпорталюк Евеліну Вікторівну
 Чорноуцьку Богдану Миколаївну

 

З 3-А класу до 4-А класу

Атаманську Вікторію Василівну
Біленьку Кароліну Олександрівну
Вдовиченко Марію Валеріївну
Волощука Павла Володимировича
Войчук Анастасію Сергіївну
Галянт Олександру Миколаївну
Данилюк Марію Олегівну
Дацюк Анну Олександрівну
Іщенка Олександра Анатолійовича
 Кавуна Михайла Сергійовича
 Колосенко Анну Романівну
 Кузьменка Олександра Олеговича
 Лабунець Вероніку Анатоліївну 
 Мрищука Даниїла Олександровича
 Оверчук Діану Вікторівну   
 Палюру Тетяну Олегівну
Подолянчук  Домінікку Ярославівну
 Соломкіну Крістіну Олександрівну
 Фіщук Софію Володимирівну
 Хитру Дарію Вадимівну
 Чернюка Олександра Олександровича
Яніцького Кіріла Максимовича, 

 

З 3-Б до 4-Б класу

Бордзехівську Софію Сергіївну
Виходзя Іллю Володимировича
Виходзь Дарину Анатоліївну
Гаврищук Дарину Михайлівну
Герасимчука Павла Сергійовича
Демченко Марину Юріївну
Дяченко Уляну Василівну
Івашко Надію Сергіївну
Іващенко Ольгу Петрівну
 Коломійця Івана Володимировича
 Крицького Володимира Васильовича
 Літвіна Олександра Сергійовича
 Ліхоткіна Андрія Павловича
 Лободу Михайла Олеговича
 Марченко Еліну Олександрівну
 Нечипорук Ангеліну Сергіївну
 Олофінську Людмилу Русланівну
 Паламарчук Євгенію Ігорівну
 Ревуцького Богдана Миколайовича
 Приймак Марію Павлівну
Тарасовського Артура Валентиновича
 Щиру Надію Андріївну

 

З 5-А класу до 6-А класу

Антонюка Олега Ярославовича
Артамонову Сніжану Сергіївну
Бабія Олександра Анатолійовича
Бурлаку Артема Олеговича     
Бурлаку Василя Станіславовича  
Вітюка Ігоря Ігоровича  
Вовкотруб Софію Сергіївну
Гончарук Юлію Юріївну 
Довбиша Богдана Юрійовича
Іващенка Івана Олексійовича
Катрагу Сергія Павловича
Ковальчука Івана Юрійовича  
Коломієць Анну Володимирівну
Кучерука Артема Руслановича
Ларіонову Оксану Дарюсівну
Ліхоткіну Вероніку Іллівну
Мартиновського Даниїла Максимовича
Миргородську Анну Олександрівну
Міщенко Тетяну Валеріївну
Пригалінського Сергія Юрійовича
Стадніка Максима Миколайовича

 

           З 5-Б класу до 6-Б класу

1.Атаманського Олександра Олександровича

2.  Гулевату Тіну Артемівну

3.  Кисель Руслану Олександрівну

4. Літвін Іванну Сергіївну

5.  Наумчука Віктора Олександровича

6.  Омелянчук Анастасію Іванівну

7.  Стельмащука Артема Миколайовича

8.   Войтка Артема Анатолійовича

9.   Данільченко Анастасію Олексіївну                           

Брацюху Лілію Костянтинівну

11. Куцака Артура Анатолійовича

12. Кучука Олексія Сергійовича

13. Новодворського Яна Олександровича

14. Нижника Сергія Олександровича

15. Лошака Артема Вікторовича

16. Поліщука Олександра Сергійовича

17. Салія Артура Віталійовича

18. Слободяника Богдана Миколайовича

19. Сторож Вероніку Олександрівну

20. Шиговського Ігора Сергійовича

 

 

           З 5-В класу до 6-В класу 

Бордзехівського Дмитра Сергійовича

Балінську Вікторію Любомирівну

Вовк Юлію Миколаївну

Василевича Богдана Віталійовича

Виходзя Романа Юрійовича
Галонюк Тетяну Сергіївну
Герасимчука Максима Сергійовича
Герасименка Олега Віталійовича
Дорош Вікторію Віталіївну
Засоріну Лілію Миколаївну
Здрилюк Іванну Юріївну
Здрилюк Олександру Валеріївну
Килимник Карину Миколаївну
Кириленка Вячеслава Анатолійовича
Кириленко Дарію Сергіївну
Кириленко Ольгу Віталіївну
Ковбасюка Володимира Анатолійовича
Куцак Галину Володимирівну
Килимник Карину Миколаївну
Нижник Олександру Іванівну
Паюка Олега Леонідовича
Новодворську Владиславу Олександрівну
Тхора Артема Юрійовича
Федорука Олександра Миколайовича
Черненка Миколу Васильовича

 

З 6-А класу до 7-А класу

Антонця Павла Ігоровича
Біленького Максима Олександровича
Бордзехівського Валерія Сергійовича
Гелевату Вікторію Віталіївну
Дробаху Вікторію Андріївну
Дробаху Карину Анатоліївну
Дробаху Маргариту Анатоліївну  
Загамулу Валерію Юріївну
Кухар Яну Романівну
Матящука Дмитра Віталійовича
 Махлая Олександра Васильовича                                                   
 Миргородського Олександра Олександровича
 Ратушного Ярослава Григоровича
Рудківського Артема Миколайовича
 Святецьку  Аліну Русланівну
Семко Оксану Василівну
 Сющука Олександра Анатолійовича
 Сющука Руслана Анатолійовича
 Фищука Богдана Володимировича
 Ходак Вікторію Романівну
 Шельман Лілію Віталіївну
 Шпак Машу Сергіївну
 Яровенко Олену Володимирівну

 

З 6-Б класу до 7-Б класу

Баламутка Владислава Олеговича
Бець Валентину Василівну
Бондаренко Катерину Олександрівну
Бондарчук Вікторію Анатоліївну
Висоцького Євгенія Олександровича
Галянта Євгенія Михайловича
Доценко Валерію Сергіївну
Качеліна Даниїла Олександровича
Кириленка Андрія Олеговича
 Коваленка Романа Михайловича
 Мандибуру Віталіну Сергіївну
 Мовчан Ірину Олександрівну
 Патика Назара Сергійовича
 Солов`я Павла Вікторовича
 Ходик Єлизавету Русланівну
 Шаргородську Єлизавету Олександрівну
 Шевчука Артема Сергійовича
 Щербу Дмитра Васильовича

 

З 7-А класу до 8-А классу

Андрієнко Яну Василівну
Гегу Богдана Вікторовича
Гнатюк Ірину Сергіївну
Гончарука Олексія Юрійовича
Дяченка Андрія Васильовича
Івашківську Вероніку Дмитрівну
Камінського Івана Станіславовича
Корінного Олександра Олеговича
Лиманчука Андрія Олександровича
 Миронюка Миколу Миколайовича
 Наумчук Діану Олександрівну
 Оверчук Паулу Володимирівну
 Олофінського Дениса Андрійовича
 Пашківського Богдана Олексійовича                                                     
 Плахотнюка Владислава Віталійовича
 Пухнач Луїзу Олександрівну
 Пісклову Оксану Ігорівну
 Рудика Олега Віталійовича
 Ревуцького Олега Миколайовича
 Стельмащук Ганну Миколаївну
 Середову Ірину Юріївну
 Тимчук Олександру Вячеславівну
 Фененка Владислава Олександровича
 Ящук Валерію Володимирівну

 

З 7-Б класу до 8-Б класу

Безклейного Богдана Юрійовича
Брацюху Назара Костянтиновича
Глушенка Антона Олеговича
Дацюк Тетяну Олександрівну
Доценко Лілію Богданівну
Здрилюк Валентину Валеріївну
Ковальчук Анну Олександрівну
Куцака Костянтина Володимировича
Максимова Максима Олеговича
Ногорну Анну Тарасівну
Орлика Сергія Сергійовича
Назарук Ірину Олексіївну
Палисюка Едуарда Миколайовича
Полішученко Марію Василівну
Рябокінь Софію Миколаївну
Сороку Дарину Юріївну
Нагорного Микиту Юрійовича
Ходака Артема Вікторовича
Хриптієвського Максима Сергійовича
Цвігуна Дениса Васильовича
Щербанюк Альону Станіславівну

 

З 8-А класу до 9-А класу

Василевич Вікторію Віталіївну
Вдовиченко Марію Вадимівну
Волошенюка Василя Сергійовича
Галинюк Лілію Василівну
Голиченко Анастасію Олександрівну                                               
Горбатюк Валерію Володимирівну
Золоташко  Ірину Сергіївну
Золоташко Іван Миколайович
Капшій Марію Любомирівну
Килимник Олександра Миколайовича
Кріпак Альону Іванівну
Левченко Анну Михайлівну
Лободу Назара Максимовича                                                     
Миронюка Дмитра Анатолійовича
Нагорного Максима Юрійовича
Палисюка Олександра Миколайовича
Папшева Сергія Андрійовича
Патик Руслану Станіславівну
Сапігу Олександра Віталійовича
Столбу Андрія Андрійовича
Тарасюк Анастасію Романівну
Трофимчук Надію Миколаївну
Шевчук Юлію Володимирівну
Шпорталюк Олену Вікторівну

 

З 8-Б класу до 9-Б класу

Андрущак Адріану Костянтинівну
Баштанну Світлану Іванівну
Богачука Володимира Анатолійовича
Бондаренко Вероніку Олексіївну
Виходзя Олега Володимировича
Вільцанюк Діану Олексіївну
Галонюка Ярослава Сергійовича
Гальчинську Аліну Іванівну
Грумінську Тетяну Сергіївну
 Карук Марину Вікторівну
 Кириленко Богдану Анатоліївну
 Кука Романа Руслановича
 Купчака Дмитра Михайловича
 Лисак Яну Юріївну
Мельник Лілію Русланівна
 Мельника Олександра Юрійович
 Міненко Ірину Андріївна
 Мудрицьку Ярославу Олександрівну
 Нагорну Інну Костянтинівну
 Олофінську Інну Михайлівну
 Паламарчука Артема Володимировича
 Паламарчук Діану Вадимівну
 Панчук Ольгу Станіславівну
 Пасеку Людмилу Василівну
 Проскурівську Катерину Віталіївну
 Руду Анну Андріївну
 Сетір Дарію Олегівну
 Яровенка Максима Володимировича  

З 10-А класу до 11-А класу

1.      Абрам’юка Ігоря Михайловича

2.      Бойка Ігоря Олеговича

3.      Волощука Олега Леонідовича

4.      Гергеля Максима Петровича

5.      Гончарук Надію Юріївну

6.      Додик Олену Григорівну                                              

7.      Житник Інну Олегівну

8.      Іванюк Катерину Леонідівну

9.      Ковбасюк Тетяну Володимирівну

10.    Котвіцьку Марію Валентинівну

11.    Латюк Ілону Юріївну

12.    Масненка Максима Вадимовича

13.    Печенюка Дмитра Васильовича

14.    Миколенка Артура Вікторовича

15.    Опалюк Діану Володимирівну

16.    Сусик Анну Сергіївну

17.    Хилюк Оксану Миколаївну

18.    Цвігуна Юрія Володимировича

19.    Чорнодона Василя Васильовича

20.    Чернолуцького Андрія Сергійовича

21.    Чугункіну Марію Сергіївну

22.    Ярмолу Людмилу Іванівну

 

З 10-Б класу до 11-Б класу

1.      Виходзя Романа Ярославовича

2.      Дробаху Катерину Романівну

3.      Заквацьку Олену Сергіївну

4.      Заквацького Сергія Васильовича

5.      Зрубовенка Миколу Володимировича

6.      Івашко Карину Сергіївну

7.      Ларіонову Марію Дарюсівну

8.      Лісничук Надію Василівну

9.      Мандибуру Карину Сергіївну

10.    Нагорного Тараса Руслановича

11.    Пеліха Дмитра Вадимовича

12.    Святецького Максима Олексійовича

13.    Ставничого Владислава Васильовича

3 1 класу до 2 класу  Дібровинецької філії

1. Білаша Богдана Володимировича                                    

  2. Загарію Артема Миколайовича                                                                            

  3. Клайду В`ячеслава Володимировича

З 3 класу до 4 класу Дібровинецької філії

1.Загарію Діану Миколаївну

2.Загарію Юлію Сергіївну

3.Кипень Дарію Дмитрівну

4.Кіріяка  Юрія Сергійовича

5.Пилипчук Тетяну Олександрівну

 

З 2 класу до 3 класу Сабарівської філії

Марковську Софію Степанівну

 

З 3 класу до 4 класу Сабарівської філії

Пригалінську Лізу Михайлівну

 

З 2 класу до 3 класу Синарської філії

1.Дашкевич Анастасію Вікторівну                           

2.Коковича Дмитра Вікторовича                             

3.Гроголя Валерюя Вікторівну                                

4.Нерсисяна Рафаеля Суреновича                            

5.Шкорубську Вікторію Сергіївну

        

З 6 класу до 7 класу Синарської філії

1.Миронюк Альону Леонідівну                                

2.Петрука Миколу Володимировича                       

3.Шкорубського Володимира Олександровича      

4.Шкорубського Олександра Сергійовича

                  

З 7 класу до 8 класу Синарської філії

1.Дашкевича Павла Вікторовича                             

2. Сабанюка Дмитра Олександровича                     

3. Ткачук Анастасію Андріївну    

                  

З 8 класу до 9 класу Синарської філії

1.Білик Ірину Валеріївну                                          

2.Дашкевича Олега Михайловича                            

3. Страшинського Сергія Романовича

                           

З 1 класу до 2 класу Юшківецької філії

Ватралу Івана Володимировича
Волинця Дмитра Сергійовича
Кутову Ольгу Олександрівну
Мороз Інну Сергіївну
Харанко Дарію Віталіївну

 

З 2 класу до 3 класу Юшківецької філії

1. Красінського Максима Вікторовича                                                                   

      2.Кузьмик Анастасію Леонідівну                                                                               

    3.Ротаєнка Артема Олександровича

 

З 3 класу до 4 класу Юшківецької філії

Коханова Іллю Максимовича
Копицю Вікторію Василівну

 

З 5 класу до 6 класу Юшківецької філії

Ватралу Анастасію Володимирівну
Іськову Каріну Олександрівну
Очеретяного Богдана Вікторовича

 

З 6 класу до 7 класу Юшківецької філії

Давидюка Гаріка Сергійовича
Коваля Олексія Валерійовича

 

З 7 класу до 8 класу Юшківецької філії

Волинець Анну Максимівну
Дідух Анастасію Іванівну
Чорну Ольгу Сергіївну

 

З 8 класу до 9 класу Юшківецької філії

Ватралу Олександра Володимировича
Мукомелу Вадима Руслановича
Хилюк Руслану Миколаївну

 

2.СЛУХАЛИ:

 Коломієць Л.А.,  заступника директора  школи з навчально-

виховної роботи в початковій школі,  яка повідомила,  що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 762 від 14 липня 2015 року «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та на підставі річного оцінювання учні  4-х  класів переводяться до основної школи

 

ВИСТУПИЛИ:

Рисинець Т.П., класний керівник 4-А класу,  Копиця Т.І., класний керівник 4-Б класу, Мостова Г.М., завідувач Синарської філії, Михайлишина Л.П., завідувач Юшківецької філії,  Глущенко Л.В., завідувач Сабарівської філії,  які підвели підсумки навчально-виховної роботи, результати навчальних досягнень учнів ввірених їм класів і внесли пропозиції про переведення учнів до наступних класів.

ВИРІШИЛИ:

На підставі «Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», результатів навчальних досягнень учнів протягом 2016-2017 навчального року перевести учнів 4-х класів до основної школи:

З 4-А до 5-А класу

Атаманську Вікторію Василівну
Дідик Олександру Сергійовну
Дячука Владислава Олександровича
Жаглюк  Ксенію Валеріївну
Житника Сергія Олександровича
Івашко Юлію Сергіївну
Кагляк Анастасію Олександрівну
Кисель Діану Олександрівну
Коломієць Марію Вікторівну
 Нагорну Дарію Валеріївну
 Нагорного Валентина Руслановича
 Нетечинського Іллю Володимировича
 Нікітчука В`ячеслава Сергійовича 
 Осташевського Дмитра Сергійовича
 Панасюка Станіслава Олександровича
 Пендальчука Олександра Олеговича                                                  
 Пушкар Божену Олександрівну
 Святецьку Юлію Олексіївну
 Сливчака Олега Руслановича
 Сунковську Марію Русланівну
 Табачука Олега Романовича
 Ходачинського Нікіту Віталійовича
 Черненко Валентину Василівну
 Шевчук Ірину Володимирівну
 Шкледу Богдана Борисовича
 Щербу Ольгу Григорівну

 

З 3-Б до 4-Б класу

Антонюка Владислава Олеговича
Грабовську Анну Володимирівну
Івашківську Тетяну Дмитрівну
Карпенко Валерію Дмитрівну
Ковальчук Вікторію Романівну
Квасневського Дениса Олеговича
Колосенко Марію Павлівну
Корунову Катерину Сергіївну
Криволапову Анну Василівну
Лошака Романа Сергійовича
Марченко Вікторію Олександрівну
 Мацевича Олександра Віталійовича
 Недомовну Анастасію Вікторівну
 Онищенка Дениса Івановича
 Осіпчук Ірину Леонідівну
 Павука Дмитра Павловича
 Паламарчука Андрія Васильовича
 Схаб Софію Олександрівну
 Татарчук Діану Сергіївну
 Тимошенко Анастасію Олексіївну
 Тіторука Віталія Васильовича
 Фененко Богдану Олександрівну
 Хомишака Назарія Юрійовича
Хрипкова Вадима Віталійовича
 Черешнюка Домініка Станіславовича
 Шевчука Романа Васильовича

 

З 4 класу до 5 класу Сабарівської філії

Костюка Дениса Володимировича
Марковського Олександра Степановича

 

З 4 класу до 5 класу Синарської філії

1.Кондратюк Анастасію Петрівну                          

2.Савенко Артьома Сергійовича                            

3.Сігнаєвську Вікторію Сергіївну                          

  4.Потетню Руслана Андрійовича

 

З 4 класу до 5 класу Юшківецької філії

Коханова Даниїла Максимовича
Данько Костянтина Віталійовича

Голова педагогічної ради                                          Л.І. Гнідунець

Секретар                                                                     Л.Л. Паляниця

Логін: *

Пароль: *